Інформація про роботу Вченої ради 06 лютого 2017 року

Шостого лютого 2016 року о 10.00 відбулося засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на якому було розглянуто і прийнято рішення з ряду важливих питань.

На початку засідання голова Вченої ради Університету Л.В. Губерський привітав членів Вченої ради, які святкували дні народження у період з 17 січня по 06 лютого і побажав їм здоровʼя, довгих років життя та творчих успіхів на благо Університету.

На засіданні Вчена рада розглянула і схвалила кадрове питання факультетів/  інститутів щодо присвоєння вчених звань (одного професора і трьох доцентів) .

Про основні результати фінансово-економічної діяльності КНУ імені Тараса Шевченка в 2016 році доповіла головний бухгалтер Університету Валентина Петрівна Денисенко. Вчена рада подякувала доповідачеві за ґрунтовно підготовлені матеріали і схвалила річний фінансовий звіт Університету.

Також на засіданні Вченої ради була заслухана інформація начальника планово-фінансового відділу Ольги Борисівни Білявської про Кошторис КНУ імені Шевченка на 2017 рік. Доповідач зазначила, що проект Кошторису на 2017 рік заслуховувався на грудневій Вченій раді. З того часу відбулися певні уточнення до головного фінансового плану Університету. Усі зміни і уточнення відображені в таблицях матеріалів. Вчена рада одноголосно схвалила внесені доповнення, уточнення  і затвердила фінансовий план КНУ імені Тараса Шевченка на 2017 рік.

Заслухавши інформацію голови Постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи Ігоря Олексійовича Анісімова й обговоривши подання факультетів/ інститутів, Вчена рада підтримала кандидатури на здобуття щорічної Премії імені Тараса Шевченка КНУ імені Тараса Шевченка, премій Верховної ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених у 2017 році,  Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року, Державної премії України в галузі освіти 2017 року, а також затвердила звіти стипендіатів Кабінету Міністрів України 2016 року.

Також Вчена рада Університету розглянула і затвердила кандидатури студентів Університету для призначення академічних стипендій, заснованих Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів (у тому числі іменних), за результатами зимової сесії на 2 семестр 2016/2017 навчального року.

Також Вчена рада КНУ імені Тараса Шевченка заслухала і схвалила інші важливі питання.

Вчений секретар                                                                                                                                                                                 С.І. Дяченко