Інформація про роботу Вченої ради 03 жовтня 2016 року

Третього жовтня 2016 року о 10.00 у 329 аудиторії головного корпусу відбулося розширене засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на яке були запрошені керівники наукових тем, співробітники НДЧ, заступники деканів/ директорів факультетів/ інститутів з наукової роботи, представники МОН України. З доповіддю «Про стан та завдання подальшого підвищення публікаційної активності співробітників Університету» виступив проректор з наукової роботи Віктор Семенович Мартинюк. Співдоповідачем доповіді був голова Постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи Ігор Олексійович Анісімов. До відома присутніх були доведені результати публікаційної активності наукових співробітників та науково-педагогічних працівників КНУ імені Тараса Шевченка за останні декілька років. Після жвавого обговорення, до якого долучилися не лише дійсні члени Вченої ради, але й запрошені особи, Вчена рада прийняла відповідне рішення.

На засіданні ректор Університету Леонід Васильович Губерський привітав і вручив диплом та пам’ятну медаль «Почесний професора КНУ імені Тараса Шевченка» директору Інституту географії НАН України Леоніду Григоровичу Руденку.

Голова Вченої ради Університету В.Ф. Цвих привітав членів Вченої ради, які святкували свої дні народження із 06 вересня по 03 жовтня, та побажав їм довгих років життя, миру, натхнення, плідної праці на благо Університету і всіляких гараздів.

На засіданні було заслухано і обговорено інформацію про роботу Вченої ради у 2015/2016 навчальному році. Члени Вченої ради одноголосно затвердили План роботи Вченої ради на 2016/2017 н.р., представлений Володимиром Федоровичем Цвихом, а також оновлені склади і плани роботи постійних комісій Вченої ради Університету.

Проректор з наукової роботи КНУ імені Тараса Шевченка Віктор Семенович Мартинюк доповів про підсумки зарахування до докторантури Університету на 2016–2018 навчальні роки. Після обговорення кожної з рекомендованих кандидатур Вченою радою були прийняті відповідні рішення.

Серед інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні і з яких Вченою радою були прийняті позитивні рішення,– зміна назви ННЦ «Інститут біології» і рекомендація наукових робіт на здобуття премій імені видатних учених НАН України.

 

Вчений секретар                                                                           С.І. Дяченко