Інформація про роботу Вченої ради від 14 березня 2024 року

У другий четвер місяця відбулося позачергове засідання Вченої ради, на якому було розглянуто питання щодо створення в структурі Університету Науково-дослідного інституту українознавства.

Проректор з наукової роботи Г.М Толстанова довела до відома присутніх зміст наказу МОН України №279 від 08.03.2024 року, відповідно до якого реорганізація НДІ українознавства відбувається шляхом його приєднання до Університету. Доповідач наголосила, що Університет стає правонаступником всього майна, прав та обов’язків НДІ українознавства і використовує у своїй діяльності ліцензії на надання освітніх послуг, видані йому до переоформлення ліцензій в установленому законодавством порядку. У ході обговорення було зауважено, що передісторія Інституту українознавства пов’язана з діяльністю філологічного факультету Університету, який очолював на той час проф. П.П. Кононенко. Прийняття Кабінетом Міністрів рішення (Розпорядження №115-р від 13.02.2024 р.) про реорганізацію НДІ українознавства шляхом його приєднання до Університету сприятиме об’єднанню зусиль для реалізації наукових досліджень і  популяризації українознавства в Україні і поза її межами. Вчена рада шляхом голосування підтримала рішення щодо створення в структурі Університету Науково-дослідного інституту українознавства.

Насамкінець засідання проректор з науково-педагогічної роботи (зв’язки з громадськістю) О.Л.Добржанська проінформувала про долучення Університету до проєкту «Захисники Києва», започаткованого Департаментом молоді та спорту м.Києва спільно з громадською організацією ASD – Alpha Self Defense, а також закликала керівників структурних підрозділів сприяти студентами, які в рамках проєкту проходять військовий вишкіл.

 

 

Вчений секретар                                                                                        Світлана ДЯЧЕНКО