Інформація про роботу Вченої ради від 18 грудня 2023 року

18 грудня 2023 року в актовій залі Головного корпусу відбулося позачергове засідання Вченої ради.

На початку засідання ректор Університету Володимир Бугров вручив директору ННІ публічного управління та державної служби Ларисі Комасі Подяку від Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України за активну професійну діяльність та конструктивну співпрацю, а також, згідно з рішенням Вченої ради від 11.12.2023 року, привітав із нагородженням і вручив Відзнаку Вченої ради Університету Григорію Семенюку, директору ННІ філології.

Відповідно до порядку денного Вчена рада розглянула важливе для функціонування Університету кадрове питання – обрання на посади завідувача кафедри після конкурсного відбору. На розширене засідання були запрошені також особи, які взяли участь у конкурсному відборі та виконали всі вимоги, що передбачалися для претендентів. На підставі розгляду конкурсних документів та за результатами таємного голосування Вчена рада ухвалила обрати 27 претендентів на вакантні посади завідувача кафедри відповідних факультетів/ННІ/інститутів.

З доповіддю про стан інноваційної екосистеми КНУ імені Тараса Шевченка у контексті його участі в проєктах EIT НEI Initiative та її вплив на формування інноваційних компетентностей у системі вищої освіти виступила проректор з наукової роботи Ганна Толстанова. Вона розповіла про діяльність Університету в межах залученості до програми: використання технічних можливостей для системного програмного забезпечення місії, навчання на основі досліджень із дослідницькими лабораторіями, відкритими для студентів і промисловості, організація спільних лабораторій за участю студентів і працівників тощо. Після жвавого обговорення Вчена рада ухвалила відповідне рішення.

З-поміж інших важливих питань, які розглянула Вчена рада і прийняла позитивне рішення, – перейменування кафедри нотаріального, виконавчого процесу та адвокатури, прокуратури, судоустрою на кафедру юстиції Навчально-наукового інституту права.

Вчений секретар                                                      Світлана ДЯЧЕНКО