Інформація про роботу Вченої ради Університету 13 листопада 2023 року

Інформація про роботу Вченої ради Університету 13 листопада 2023 року

Про підсумок вступної кампанії 2023 року, плани на наступний навчальний рік і особливості відзначення 190-річчя заснування Університету йшлося під час чергового засідання вченої ради 13 листопада 2023 року.

На початку засідання ректор Університету Володимир Бугров привітав і вручив:
– Почесну грамоту та пам’ятний знак Верховного Суду професору ННІ права Сергію Шапченку;
– нагрудний знак МОНУ «За наукові та освітні досягнення» професору ННІ журналістики Юрію Бондару;
– Грамоту МОНУ доценту кафедри соціальних комунікацій ННІ журналістики Вячеславу Рябічеву;
– Подяку МОНУ провідному бухгалтеру відділу обліку та централізованої звітності Олександру Гудинцю й Оксані Зубрицькій, провідному економісту планово-фінансового відділу;
– Грамоту «За успіхи у навчальній, науковій і виховній роботі» Наталії Корчак, завідувачці кафедри публічної політики ННІ публічного управління та державної служби, та Євгену Харьковщену, завідувачу кафедри релігієзнавства філософського факультету.
– Грамоти «За сумлінну працю» фахівцям Центру соціального розвитку Віктору Телешману та Олександру Ільчуку.
Ректор Університету Володимир Бугров привітав із присвоєнням вченого звання та вручив атестати професора Юлії Хлевній, професору кафедри технологій управління факультету інформаційних технологій, та Ігорю Петренку, професору кафедри політичних наук філософського факультету
Згідно з порядком денним, проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Гожик і відповідальний секретар Приймальної комісії Ольга Кобан доповіли про результати вступної кампанії 2023 року і завдання щодо організації та забезпечення прийому абітурієнтів на здобуття вищої освіти й ступеня доктора філософії до КНУ імені Тараса Шевченка на 2024/2025 н.р.
За результатами вступної кампанії 4375 студентів зараховано на бюджетну форму навчання, 4930 осіб стали студентами-контрактниками. Університет продовжує перебувати серед лідерів за кількістю поданих заяв для участі у конкурсі: майже 30 тисяч заяв – за освітнім рівнем бакалавра і понад 10 тисяч заяв – за освітнім рівнем магістра. Після жвавого обговорення Вчена рада ухвалила відповідне рішення.
Про результати акредитації освітніх програм Університету за всіма рівнями вищої освіти доповіли проректор Андрій Гожик і керівник відділу забезпечення якості освіти Дарія Щеглюк. Доповідачі зауважили, що Університет практично повністю виконав сформований план акредитації освітніх програм і третій рік поспіль залишається найбільшим замовником послуг НАЗЯВО. Після обговорення вказаного питання члени Вченої ради одноголосно прийняли відповідні рішення.
Проректор з науково-педагогічної роботи (зв’язки з громадськістю) Олена Добржанська доповіла про підготовку та відзначення 190-річчя з дня заснування КНУ імені Тараса Шевченка. Вчена рада Університету обговорила та ухвалила в цілому освітні, наукові, культурні, художньо-мистецькі та спортивно-масові заходи, приурочені до цієї дати, із врахуванням пропозицій, внесених під час жвавого обговорення.
З-поміж інших питань, щодо яких Вчена рада Університету прийняла позитивні рішення, були – затвердження Положення про Науково-технічну раду Університету, Положення про комітет з біоетики наукових досліджень Університету, рекомендація кандидатур для участі у конкурсі на здобуття премій НАН України для молодих учених і студентів ЗВО за кращі наукові роботи, перейменування Лінгвістичного музею тощо.

Вчений секретар Світлана ДЯЧЕНКО