Інформація про роботу Вченої ради 08 липня 2022 року

Восьмого липня відбулося позачергове засідання Вченої ради Університету, присвячене розгляду принципово важливого питання, – внесенню змін до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Правил прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2022 році. Відповідальний секретар Приймальної комісії Університету А.П. Креневич повідомив про необхідність прийняття відповідного рішення з огляду на зміни, внесені до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році наказом МОН України №608 від 02 липня 2022 року. Окрім цього доповідач представив інформацію щодо зміни строків прийому заяв та документів від вступників з особливо небезпечних територій, формули розрахунку конкурсного балу абітурієнтів, черговості рейтингових списків тощо.

Долучившись до обговорення, ректор Університету В.А. Бугров підкреслив, що у нинішніх умовах особливої значущості набуває ретельний та відповідальний підхід усіх причетних до цьогорічної вступної кампанії, а відтак закликав керуватися виключно верифікованими документами, стежити за точністю формулювань, уважно ставитися до надання компетентних, бездоганних консультацій на усіх рівнях.

Після жвавого обговорення вказаного питання члени Вченої ради одноголосно прийняли рішення внести відповідні зміни у вищезазначені документи.

 

 

Вчений секретар                                        Світлана ДЯЧЕНКО