Інформація про роботу Вченої ради від 14 січня 2021 року

14 січня 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка в режимі онлайн-конференції, зважаючи на продовження карантинних обмежень у закладах вищої освіти.

Перед розглядом питань порядку денного в.о. ректора Університету Л.В. Губерський звернувся зі словами привітань до професора механіко-математичного факультету М. О. Перестюка, який нагороджений Відзнакою НАН України, та професора Інституту філології Л. І. Зязюн, нагороджену знаком «Ушинський К. Д.» НАПН України.

З основним питанням засідання Вченої ради «Науково-дослідницька робота в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка: підсумки за 2020 рік і завдання на 2021 рік» виступила проректор з наукової роботи Оксана Іванівна Жилінська, яка окреслила результати проведеної протягом 2020 року роботи на всіх факультетах/в інститутах, в наукових підрозділах Університету. За результатами обговорення Вчена рада ухвалила відповідне рішення.

Голова Постійної комісії Вченої ради Л.І. Остапченко доповіла про результати спільного засідання Постійної комісії Вченої ради з питань організації освітнього процесу, Постійної правничої комісії Вченої ради і Постійної комісії Вченої ради з питань етики щодо публікування наукових статей у виданнях Російської Федерації. Після жвавого обговорення Вчена рада Університету прийняла відповідне рішення.

Також Л.І. Остапченко виступила з інформацією про роботу ввіреної їй Постійної комісії Вченої ради з питань організації освітнього процесу. Після обговорення Вчена рада прийняла рішення інформацію взяти до відома, подякувати голові і всім членам Постійної комісії за роботу, побажавши їм міцного здоров’я, успіхів та звершення усіх планів на благо їхнє та Університету.

Заслухавши та обговоривши інформацію голови Постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи С.А. Вижви щодо затвердження звіту (річного) стипендіата Верховної Ради України молодих учених КНУ імені Тараса Шевченка, висунення наукових праць на здобуття щорічних премій Президента України для молодих учених, Вчена рада підтримала пропозиції відповідних факультетів/інститутів щодо зазначених вище питань.

Серед інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні і з яких Вченою радою були прийняті позитивні рішення, – затвердження Положення про Приймальну комісію Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Положення про шифрувальну комісію Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Положення про фахові атестаційні комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка; нагородження Відзнакою Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка; визначення та затвердження на 2021 рік розміру Премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка тощо.

 

Вчений секретар                                                                   С.І. Дяченко