Інформація про роботу Вченої ради від 28 жовтня 2020 року

Інформація про роботу Вченої ради від 28 жовтня 2020 року

28 жовтня в актовій залі Головного корпусу Університету відбулося позачергове засідання Вченої ради з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів, зважаючи на продовження карантинних обмежень у закладах вищої освіти.

Відповідно до порядку денного, засідання розпочалося з розгляду кадрового питання, – обрання на посади науково-педагогічних працівників після проходження за конкурсом. Відповідно до Статуту КНУ імені Тараса Шевченка та Порядку конкурсного відбору на посади науково-педагогічних працівників в Університеті, після жвавого обговорення кандидатур претендентів на заміщення вакантних посад професора та завідувача кафедри окремих факультетів, Вчена рада ухвалила шляхом таємного голосування обрати 42 особи на вказані вище посади.

За результатами таємного голосування Вченою радою також було прийнято рішення переукласти контракт на наступний термін із старшим викладачем та викладачем кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу.

Іншим важливим питанням, яке розглядалося на цьому засіданні і з якого Вченою радою було прийняте позитивне рішення, – присвоєння почесного звання «Почесний доктор Київського національного університету імені Тараса Шевченка» академіку НАНУ, ректору НТУ «Дніпровська політехніка», доктору технічних наук, професору Півняку Геннадію Григоровичу.

 

 

 

Вчений секретар                                                             С.І. Дяченко