Інформація про роботу Вченої ради 03 квітня 2017 року

Третього квітня 2017 року о 10.00 у 329 аудиторії Головного корпусу відбулося розширене засідання Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка, на яке були запрошені керівники наукових тем, заступники деканів факультетів/ директорів інститутів з наукової роботи КНУ імені Тараса Шевченка. З доповіддю «Про пріоритетні напрямки розвитку наукової роботи в Університеті» виступив проректор з наукової роботи Віктор Семенович Мартинюк. Після жвавого обговорення, до якого долучилися не лише дійсні члени Вченої ради Університету, але й запрошені представники від структурних підрозділів КНУ імені Тараса Шевченка,  Вчена рада прийняла відповідне рішення.

Розпочинаючи другу частину засідання, ректор Університету Л.В. Губерський привітав і вручив атестат професора кафедри оптики доктору фізико-математичних наук Сергію Вікторовичу Кондратенку, а також диплом доктора філософських наук Анні Валеріївні Лактіоновій. Насамкінець урочистої частини голова Вченої ради Л.В. Губерський привітав іменинників, які відсвяткували свої дні народження 07 лютого по 03 квітня 2017 року.

На засіданні Вчена рада розглянула і схвалила кадрові питання щодо присвоєння вченого звання доцента  науково-педагогічним працівниками ННІ «Інститут геології», факультету комп’ютерних наук та кібернетики, факультету радіофізики, електроніки і комп’ютерних систем.

З інформацією про створення, перейменування та реорганізацію структурних підрозділів КНУ імені Тараса Шевченка виступив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Анатолійович Бугров. Надавши усю необхідну інформацію щодо цього питання, професор В.А. Бугров зауважив, що створення, реорганізація та перейменування структурних підрозділів є виваженим і необхідним рішенням для забезпечення належного функціонування факультетів/ інститутів й розвитку науково-навчальної діяльності КНУ імені Тараса Шевченка. Обговоривши подання вчених рад історичного факультету, інституту міжнародних відносин й інституту філології та рішення Постійної комісії Вченої ради з питань організації освітнього процесу, Вчена рада прийняла відповідне рішення.

Також на засіданні Вченої ради була заслухана інформація голови Постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи Ігоря Олексійовича Анісімова щодо рекомендації кандидатури кандидата хімічних наук, старшого наукового співробітника кафедри аналітичної хімії хімічного факультету Павла Костянтиновича на здобуття іменної стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених.

На цьому засіданні також було розглянуто і прийнято рішення з ряду інших важливих питань, серед яких, зокрема, схвалення інформації про роботу Постійної комісії Вченої ради з питань міжнародного співробітництва; зміна гаранта освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в галузі інформаційних технологій за спеціальністю 122 «комп’ютерні науки»; встановлення пам’ятного знака Небесній сотні в Головному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка; обговорення  проектів Закону України державної мови.

 

Вчений секретар                                                                С.І. Дяченко