Інформація про роботу Вченої ради 12 грудня 2022 року

Позачергове засідання Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка, яке відбулося у другий понеділок місяця, було присвячене розгляду і прийняттю рішень щодо актуальних питань для функціонування Університету.

Одним із них було обрання на посади завідувачів кафедр та професорів після проходження конкурсу. Після інформування членів Вченої ради щодо ключових організаційних етапів, які передували винесенню цього питання на розгляд, голова Вченої ради Л.В. Губерський надав слово керівникам відповідних навчальних структурних підрозділів задля представлення кандидатур. За результатами обговорення та на підставі таємного голосування Вчена рада прийняла рішення щодо обрання тридцяти семи осіб на посади завідувачів кафедр та двох – на посади професорів.

Зважаючи на результати обговорення пропозицій, які надійшли від членів Вченої ради щодо коригування окремих пунктів Стратегічного плану розвитку Університету на період 2018-2025 рр. та КРІ ректора Університету на 2021-2025 рр., на засіданні було прийнято відповідне рішення.

Насамкінець розгляду поточних питань проректор з наукової роботи Г.М. Толстанова доповіла про результати виконання  у 2022 році науково-дослідних робіт з реалізації міжнародних наукових та науково-технічних програм і проєктів, двосторонніх наукових конкурсів.

 

 

Вчений секретар                                 Світлана ДЯЧЕНКО