Інформація про роботу Вченої ради від 22 листопада 2021 року

Інформація про роботу Вченої ради від 22 листопада 2021 року

22 листопада в актовій залі Головного корпусу Університету відбулося позачергове засідання Вченої ради з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів, зважаючи на продовження карантинних обмежень у закладах вищої освіти.

Відповідно до порядку денного, на засіданні було розглянуто кадрове питання, – обрання на посади завідувачів кафедр факультетів/навчально-наукових інститутів після проходження за конкурсом. Відповідно до Статуту КНУ імені Тараса Шевченка та Порядку конкурсного відбору на посади науково-педагогічних працівників в Університеті, після жвавого обговорення кандидатур претендентів на заміщення вакантних посад завідувача, Вчена рада ухвалила шляхом таємного голосування обрати 40 осіб на вказані вище посади.

З-поміж інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні і з яких Вченою радою були прийняті позитивні рішення, – встановлення граничного відсотка текстових збігів у кваліфікаційних роботах здобувачів освіти ступенів бакалавра і магістра Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби, присвоєння звання «Почесний доктор Київського національного університету імені Тараса Шевченка»  голові Світового конгресу українців Євгену Чолію та ін.

 

 

 

Вчений секретар                                                  Світлана ДЯЧЕНКО