Інформація про роботу Вченої ради 14 березня 2016 року

     Чотирнадцятого березня 2016 року о 10.00 відбулося планове засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на якому було розглянуто і прийнято рішення з ряду важливих питань.
На початку засідання голова Вченої ради Університету В.Ф. Цвих привітав членів Вченої ради, які святкували дні народження у період з 30 лютого по 14 березня, і побажав їм здоровʼя, успіхів та довгих років життя.
Вчена рада заслухала та обговорила доповідь проректора з наукової роботи В.С. Мартинюка «Підсумки науково-дослідної роботи в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка». Вчена рада Університету зазначила, що в цілому у 2015 році науково-дослідна робота проводилась на задовільному рівні на всіх факультетах, в інститутах та інших наукових підрозділах. Вчена рада взяла до уваги усі пропозиції і зауваження, і прийняла відповідну ухвалу.
Також на засіданні Вченої ради було заслухано питання про створення та ліквідацію структурних підрозділів НДЧ. Розглянувши і взявши до уваги усі аргументи, члени Вченої ради підтримали подання ректора щодо ліквідації Управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій КНУ імені Тараса Шевченка і доручили голові постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи Ф.Г.Гаращенку розглянути питання «Про створення спільного Центру підтримки та розвитку інноваційного підприємництва» на засіданні комісії з питань організації наукової роботи.
Заслухавши доповідь голови Вченої ради В.Ф. Цвиха «Про затвердження складу тимчасової комісії з перевірки історичного факультету», Вчена рада затвердила голову і склад тимчасової комісії з перевірки історичного факультету на термін від 15.03 по 15.05.2016 року.
Серед інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні Вченої ради, було затвердження кандидатури І.В. Комарова до складу Ідентифікаційного комітету з питань науки; затвердження акредитаційних і ліцензійних справ.

Вчений секретар                                                                                                                       С.І. Дяченко